Benefity

Čerstvé maso

Čerstvé maso - thePet+ respektuje přirozenou formu krmení zvířat, a proto čerstvé maso představuje jednu ze základních surovin, které byly pro výrobu produktů použity. Nejen vysoká kvalita použitého čerstvého masa, ale také přímý systém jeho zpracování bez nutnosti zbytečných tepelných úprav před jeho přidáním do granulí, výrazně ovlivňují kvalitu výrobků, jejich výživovou hodnotu a jejich chutnost.

Grain free

GRAIN FREE - receptury krmiv thePet+ díky svému grain free složení eliminují rizika potenciálních alergických reakcí, které se v dnešní době vlivem nestřídmého používání obilných složek v krmivech vyskytují více než často. Statistiky dokazují, že na určitou složku v krmivu je v současnosti alergické každé sedmé zvíře, právě obiloviny představují jeden z velmi častých zdrojů alergických reakcí.

Použití bylin

POUŽITÍ BYLIN - byliny, které představují účinnou složku produktů značky thePet+, napomáhají přirozeným způsobem podporovat zdraví a dobrou kondici domácích mazlíčků. Pro jednotlivé výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly potřebám konkrétních zvířat. Přírodní antioxidanty, podpora ledvin, trávení, imunity, detoxikace organismu, to vše a mnoho dalších oblastí je možné řešit přírodní cestou, která je pro zvířata přirozená.

Kopřiva zuby

Kopřiva obsahuje kyselinu křemičitou, která podporuje ukládání vápníku do tkání. Má velmi příznivý vliv na stav kostí, zubů, chrupavek, srsti a drápů.

Nízký obsah energie

Nízký obsah energie při zachování maximální chutnosti eliminuje riziko obezity. Energetický obsah 1 ks pochoutky je méně než 1 kcal.

Nukleotidy

Nukleotidy podporují krvetvorbu, napomáhají k ochraně proti infekčním onemocněním, podporují tvorbu protilátek a tím působí pozitivně na imunitu zvířete. Významně ovlivňují tvorbu lymfocytů, které jsou nutné pro obnovu buněk, zvláště pak buněk jaterních.

Zdravé zuby

Dvojí účinek pro zdravé zuby zahrnuje efektivní antibakteriální ochranu, působící preventivně proti tvorbě zubního plaku. Současně je tvar pochoutky speciálně navržen tak, aby při konzumaci maximálně čistil zuby ze všech stran.

Anti-hairball

Anti-hairball komplex napomáhá snadnějšímu vylučování chlupových bezoárů, tedy smotků chlupů, které se kočkám vytváří v trávicím traktu z chlupů spolykaných při očistě.

Lososový olej

Lososový olej vyrovnává poměr mezi omega 3 a 6 mastnými kyselinami, snižuje hladinu cholesterolu, pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém i správnou funkci ledvin. Umožňuje vstřebávání vitamínů, podporuje zdravou kůži a kvalitní srst a přispívá k celkovému zdraví kočky.

Ostropestřec

Ostropestřec mariánský se používá jako stimulant jaterních funkcí. Zlepšuje regeneraci jaterních buněk, ovlivňuje tvorbu žluči, podporuje látkovou výměnu a chrání před toxiny.

Drůbeží maso

Čerstvé drůbeží maso je lehké, chutné a velmi dobře stravitelné. Je bohaté na železo a zinek, které jsou velmi důležité pro okysličování krve, tkání a pro zdravou kůži zvířete. Vysoký obsah kyseliny linolové působí pozitivně na ochranu kůže, kvalitu srsti a na reprodukční systém.

Chlorella

Chlorella je sladkovodní řasa, která obsahuje širokou škálu minerálů, vitamínů, aminokyselin, chlorofyl a antioxidanty. Pomáhá při detoxikaci organismu, podporuje trávení, imunitní systém a celkovou vitalitu organismu.

Vepřová játra

Čerstvá vepřová játra jsou významným zdrojem prakticky všech vitamínů, obsahují všechny vitamíny řady B, zvláště pak B12, který je nutný k tvorbě krve, zároveň jsou potravinou s nejvyšším obsahem vitamínu A. Najdeme v nich také velké množství vysoce využitelného železa, které je klíčovou součástí červených krvinek.

Organický selen

Organický selen má silné antioxidační účinky, které pomáhají chránit tělní buňky proti poškození volnými radikály. Podporuje tak imunitu psů žijících ve městech, kteří jsou denně vystavováni působení smogu.

EPA a DHA

EPA a DHA jsou omega3 nenasycené mastné kyseliny důležité pro správný vývoj mozku a zdravý mentální rozvoj psa, podporují lepší koncentraci a paměť, napomáhají správné funkci nervů.

Antioxidanty

Přírodní antioxidanty omezují v organismu aktivitu volných radikálů. Tím působí preventivně proti vzniku nádorů, srdečně-cévních chorob a chrání tělní buňky proti stárnutí.

Gluten free

Gluten free statistiky dokazují, že na určitou složku krmiva je alergický každý sedmý pes. Pochoutka For sensitive dogs neobsahuje obilný lepek, který je podle statistik jedním z velmi častých zdrojů alergických reakcí.

Omega 3 a 6

Vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin podporuje správnou funkci srdce a kardiovaskulárního systému. Zároveň pozitivně ovlivňuje stav kůže a kožních derivátů a zabezpečuje krásnou a lesklou srst.

Prebiotika

Prebiotika představují nestravitelné suroviny rostlinného původu, ovlivňují stávající střevní mikrflóru hostitele a tím i obranyschopnost organismu.

Smetánka lékařská

Smetánka lékařská se příznivě projevuje při zánětech močových cest a ledvinových kamenech, působí na tvorbu žaludečních kyselin a pozitivně ovlivňuje činnost jater a ledvin.

Kloubní výživa

Kloubní výživa – osvědčená kombinace glukosaminu a chondroitin sulfátu pomáhá osmoticky zadržovat v chrupavce vodu, čímž jí dodává pružnost. Obě látky pak pomáhají při řešení problémů souvisejících se ztuhlostí kloubů, glukosamin zároveň příznivě účinkuje proti bolestivosti a zánětu při artróze kloubů.

Juka

Juka napomáhá organismu odstraňovat z těla škodliviny, které se rozkládají v tlustém střevě a produkují nežádoucí plyny, přispívá k dobrému trávení a celkové detoxikaci organismu.

Kopřiva detox

Kopřiva je využívaná pro své čistící, detoxikační a posilující účinky. Působí pozitivně na žaludek a játra, podporuje trávení, vylučování žluči a vyprazdňování střev. Pomáhá oživit metabolismus.

Carnitin

L-carnitin podporuje odbourávání tuku a pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Posiluje a upravuje srdeční výkon a pro srdce slouží jako zdroj energie.

Černý rybíz

Černý rybíz obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který podporuje imunitu, dále flavonoidy, které vitamín C pomáhají vstřebávat a v neposlední řadě také vitamíny skupiny B, provitamin A a minerály. Pozitivně působí proti stárnutí a podporuje obranyschopnost organismu.

Zvěřina

Čerstvá zvěřina je výživná, lehce stravitelná surovina, bohatá na bílkoviny, a to při nízkém obsahu tuku. Je zdrojem vitamínu B12 a provitaminu A, minerálních látek, a také nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité jako prevence před nebezpečnými kardiovaskulárními onemocněními.

Rozmarýn

Rozmarýn je přírodní antioxidant, který omezuje aktivitu volných radikálů, chrání buňky před jejich poškozením, přispívá k ochraně imunitního systému a preventivně působí proti srdečním onemocněním a infarktu.

DHA

DHA je omega3 nenasycená mastná kyselina důležitá pro správný vývoj mozku a zdravý mentální rozvoj štěněte, podporuje lepší koncentraci a paměť, napomáhá správné funkci nervů.

Losos

čerstvé maso z lososa je zdrojem plnohodnotných bílkovin, tuku s vysokou biologickou hodnotou, vitamínů A, D a skupiny B a minerálních látek - vedle fosforu, fluóru a sodíku je to zejména jód, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy.

Výrobce:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Schvalovací identifikační číslo provozu:
 CZ 800335-01
Veterinární schvalovací číslo:
CZ 14579

info@thepetplus.net

Top