Benefity

Čerstvé maso

Čerstvé maso - thePet+ respektuje přirozenou formu krmení zvířat, a proto čerstvé maso představuje jednu ze základních surovin, které byly pro výrobu produktů použity. Nejen vysoká kvalita použitého čerstvého masa, ale také přímý systém jeho zpracování bez nutnosti zbytečných tepelných úprav před jeho přidáním do granulí, výrazně ovlivňují kvalitu výrobků, jejich výživovou hodnotu a jejich chutnost.

Grain free

GRAIN FREE - dle statistik počet psů trpících alergií na určitou složku krmiva stále stoupá a právě obiloviny představují jeden z velmi častých zdrojů alergických reakcí. Proto receptury krmiv thePet+, díky svému grain free složení, snižují rizika potenciálních alergických reakcí.

Použití bylin

POUŽITÍ BYLIN - byliny, které představují účinnou složku produktů značky thePet+, napomáhají přirozeným způsobem podporovat zdraví a dobrou kondici domácích mazlíčků. Pro jednotlivé výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly potřebám konkrétních zvířat. Přírodní antioxidanty, podpora ledvin, trávení, imunity, detoxikace organismu, to vše a mnoho dalších oblastí je možné řešit přírodní cestou, která je pro zvířata přirozená.

Olej

Olej ve své formě sám o sobě usnadňuje svou aplikaci - potřebné množství se jednoduše přimíchá do krmiva.

Výborný zdroj energie

Výborný zdroj energie, který je dobré využít např. v období zvýšeného tréningu či při jiné vyšší fyzické zátěži. Přídavek oleje je možné využít i u psů, kteří potřebují trochu přibrat na hmotnosti.

Antioxidanty

Antioxidanty omezují aktivitu volných radikálů v organismu. Tím chrání tělní buňky proti stárnutí, podporují činnost mozku a zlepšují paměť. Zároveň působí preventivně proti vzniku nádorů a srdečně–cévních chorob.

MSM a výtažek z byliny Boswelia serrata

MSM a výtažek z byliny Boswelia serrata jsou známé pro své protizánětlivé účinky, též je popisován i jejich pozitivní vliv na produkci kolagenu. Jejich přídavek ke krmivu přináší úlevu od bolestivého pohybu, zmírňuje problémy postihující pohybový aparát a zlepšuje tak kvalitu pohybu psa.

Sypká forma

Sypká forma umožňuje vyšší obsah účinných látek ve srovnání např. s tabletami, protože není nutné řešit pojidlo, které tabletu drží pohromadě. Snadno se aplikuje – potřebné množství se jednoduše přimíchá do krmiva.

Vysoká chutnost

Účinnost doplňkového krmiva je podpořena jeho vysokou chutností. Ta je dána pečlivým výběrem surovin a jejich zpracováním tak, aby pes doplněk zkonzumoval bez jakýchkoli výhrad.

Kolagenní peptidy

Kolagenní peptidy stimulují buňky kloubní chrupavky ke zvýšení produkce nové chrupavkové tkáně, tím napomáhají zabránit úbytku chrupavkové tkáně, mají vliv na zlepšení kvality pohybu, čímž zlepšují podaný výkon psa.

Tabletová forma

Tabletová forma doplňků neobsahuje stejné množství účinné látky, ve srovnání např. s formou sypkou, protože část tablety tvoří pojidlo. Nicméně v případě použití tablety víme, že pes dostal vše, co jsme mu chtěli dát, a v misce nezůstaly zbytky nezkonzumovaného doplňku.

Aplikace tablety

Aplikace tablety poskytuje jednoznačný přehled o tom, kolik doplňkového krmiva pes ve skutečnosti opravdu pozřel. Doplněk bývá často používán v době, kdy má pes problémy s trávením, trpí nechutenstvím, a tedy nemá smysl použít jinou formu doplňku, která se např. přimíchává do krmiva.

Jehněčí maso + vnitřnosti

Jehněčí maso je velmi dietní a dobře stravitelné a neobsahuje velké množství tuku. Je zdrojem důležitých aminokyselin, nenasycených mastných kyselin (např. omega 3), vitaminů a minerálních látek.  Díky svému složení příznivě ovlivňuje metabolismus cholesterolu. Vnitřnosti pak mají vysoký obsah minerálních látek a vitaminů a naopak nízký obsah tuku.

Krůtí maso + vnitřnosti

Krůtí maso je považováno  za jedno z nejchutnějších a dieteticky nejhodnotnějších. Vyznačuje se nízkým obsahem tuku, ale vysokým podílem bílkovin, minerálních látek a vitaminů. Vnitřnosti pak mají vysoký obsah minerálních látek a vitaminů a naopak nízký obsah tuku.

Hovězí maso + vnitřnosti

Hovězí maso je biologicky velmi hodnotné, má vysoký obsah esenciálních aminokyselin, minerálních látek (železa, zinku a selenu) a vitamínů. Vnitřnosti pak mají vysoký obsah minerálních látek a vitaminů a naopak nízký obsah tuku.

Soy free

Soy free - sója je výborným zdrojem bílkovin a proto je často používána v krmivech jako náhrada masové složky. Pes je však převážně masožravec a proto je pro něj nezbytná bílkovina živočišná, nikoli rostlinná jako v případě sóji. Mimo jiné bývá sója častým původcem alergických reakcí. Z tohoto důvodu kozervy thePet+ neobsahují sóju ani sójové deriváty.

Kuřecí maso + vnitřnosti

Kuřecí maso je lehké, chutné a velmi dobře stravitelné. Je bohaté na minerální látky (např. železo a zinek). Vysoký obsah kyseliny linolové působí pozitivně na ochranu kůže, kvalitu srsti a na reprodukční systém. Vnitřnosti pak mají vysoký obsah minerálních látek a vitaminů a naopak nízký obsah tuku.

Kopřiva zuby

Kopřiva obsahuje kyselinu křemičitou, která podporuje ukládání vápníku do tkání. Má velmi příznivý vliv na stav kostí, zubů, chrupavek, srsti a drápů.

Nízký obsah energie

Nízký obsah energie při zachování maximální chutnosti eliminuje riziko obezity. Energetický obsah 1 ks pochoutky je méně než 1 kcal.

Nukleotidy

Nukleotidy podporují krvetvorbu, napomáhají k ochraně proti infekčním onemocněním, podporují tvorbu protilátek a tím působí pozitivně na imunitu zvířete. Významně ovlivňují tvorbu lymfocytů, které jsou nutné pro obnovu buněk, zvláště pak buněk jaterních.

Zdravé zuby

Dvojí účinek pro zdravé zuby zahrnuje efektivní antibakteriální ochranu, působící preventivně proti tvorbě zubního plaku. Současně je tvar pochoutky speciálně navržen tak, aby při konzumaci maximálně čistil zuby ze všech stran.

Anti-hairball

Anti-hairball komplex napomáhá snadnějšímu vylučování chlupových bezoárů, tedy smotků chlupů, které se kočkám vytváří v trávicím traktu z chlupů spolykaných při očistě.

Lososový olej

Lososový olej vyrovnává poměr mezi omega 3 a 6 mastnými kyselinami, snižuje hladinu cholesterolu, pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém i správnou funkci ledvin. Umožňuje vstřebávání vitamínů, podporuje zdravou kůži a kvalitní srst a přispívá k celkovému zdraví kočky.

Ostropestřec

Ostropestřec mariánský se používá jako stimulant jaterních funkcí. Zlepšuje regeneraci jaterních buněk, ovlivňuje tvorbu žluči, podporuje látkovou výměnu a chrání před toxiny.

Drůbeží maso

Čerstvé drůbeží maso je lehké, chutné a velmi dobře stravitelné. Je bohaté na železo a zinek, které jsou velmi důležité pro okysličování krve, tkání a pro zdravou kůži zvířete. Vysoký obsah kyseliny linolové působí pozitivně na ochranu kůže, kvalitu srsti a na reprodukční systém.

Chlorella

Chlorella je sladkovodní řasa, která obsahuje širokou škálu minerálů, vitamínů, aminokyselin, chlorofyl a antioxidanty. Je známá pro svou schopnost podpory detoxikace organismu,  trávení, imunitního systému a celkové vitality organismu.

Vepřová játra

Čerstvá vepřová játra jsou významným zdrojem prakticky všech vitamínů, obsahují všechny vitamíny řady B, zvláště pak B12, který je nutný k tvorbě krve, zároveň jsou potravinou s nejvyšším obsahem vitamínu A. Najdeme v nich také velké množství vysoce využitelného železa, které je klíčovou součástí červených krvinek.

Organický selen

Organický selen má silné antioxidační účinky, které pomáhají chránit tělní buňky proti poškození volnými radikály. Podporuje tak imunitu psů žijících ve městech, kteří jsou denně vystavováni působení smogu.

EPA a DHA

EPA a DHA jsou omega3 nenasycené mastné kyseliny důležité pro správný vývoj mozku a zdravý mentální rozvoj psa, podporují lepší koncentraci a paměť, napomáhají správné funkci nervů.

No wheat, no corn

No wheat, no corn - dle statistik počet psů trpících alergií na určitou složku krmiva stále stoupá. Častým původcem alergických reakcí bývá pšeničný či kukuřičný lepek. Pochoutka For sensitive dogs proto neobsahuje ve svém složení pšenici ani kukuřici a tím výrazně snižuje riziko alergických reakcí.

Omega 3 a 6

Vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin podporuje správnou funkci srdce a kardiovaskulárního systému. Zároveň pozitivně ovlivňuje stav kůže a kožních derivátů a zabezpečuje krásnou a lesklou srst.

Prebiotika

Prebiotika představují nestravitelné suroviny rostlinného původu, ovlivňují stávající střevní mikrflóru hostitele a tím i obranyschopnost organismu.

Smetánka lékařská

Smetánka lékařská se příznivě projevuje při zánětech močových cest a ledvinových kamenech, působí na tvorbu žaludečních kyselin a pozitivně ovlivňuje činnost jater a ledvin.

Kloubní výživa

Kloubní výživa – osvědčená kombinace glukosaminu a chondroitin sulfátu pomáhá osmoticky zadržovat v chrupavce vodu, čímž jí dodává pružnost. Obě látky pak pomáhají při řešení problémů souvisejících se ztuhlostí kloubů, glukosamin zároveň příznivě účinkuje proti bolestivosti a zánětu při artróze kloubů.

Juka

Juka napomáhá organismu odstraňovat z těla škodliviny, které se rozkládají v tlustém střevě a produkují nežádoucí plyny, přispívá k dobrému trávení a celkové detoxikaci organismu.

Kopřiva detox

Kopřiva je využívaná pro své čistící, detoxikační a posilující účinky. Působí pozitivně na žaludek a játra, podporuje trávení, vylučování žluči a vyprazdňování střev. Pomáhá oživit metabolismus.

Carnitin

L-carnitin podporuje odbourávání tuku a pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Posiluje a upravuje srdeční výkon a pro srdce slouží jako zdroj energie.

Černý rybíz

Černý rybíz obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který podporuje imunitu, dále flavonoidy, které vitamín C pomáhají vstřebávat a v neposlední řadě také vitamíny skupiny B, provitamin A a minerály. Pozitivně působí proti stárnutí a podporuje obranyschopnost organismu.

Zvěřina

Čerstvá zvěřina je výživná, lehce stravitelná surovina, bohatá na bílkoviny, a to při nízkém obsahu tuku. Je zdrojem vitamínu B12 a provitaminu A, minerálních látek, a také nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité jako prevence před nebezpečnými kardiovaskulárními onemocněními.

Rozmarýn

Rozmarýn je přírodní antioxidant, který omezuje aktivitu volných radikálů, chrání buňky před jejich poškozením, přispívá k ochraně imunitního systému a preventivně působí proti srdečním onemocněním a infarktu.

DHA

DHA je omega3 nenasycená mastná kyselina důležitá pro správný vývoj mozku a zdravý mentální rozvoj, podporuje lepší koncentraci a paměť, napomáhá správné funkci nervů.

Losos

čerstvé maso z lososa je zdrojem plnohodnotných bílkovin, tuku s vysokou biologickou hodnotou, vitamínů A, D a skupiny B a minerálních látek - vedle fosforu, fluóru a sodíku je to zejména jód, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy.

Výrobce:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Schvalovací identifikační číslo provozu:
 CZ 800335-01
Veterinární schvalovací číslo:
CZ 14579

info@thepetplus.net

Top