Chicken

Hypoalergenní, monoproteinová masová konzerva pro štěňata všech plemen - 100% kuřecí

 


Varianty balení: 400 g

Grain free

GRAIN FREE - dle statistik počet psů trpících alergií na určitou složku krmiva stále stoupá a právě obiloviny představují jeden z velmi častých zdrojů alergických reakcí. Proto receptury krmiv thePet+, díky svému grain free složení, snižují rizika potenciálních alergických reakcí.

Kuřecí maso + vnitřnosti

Kuřecí maso je lehké, chutné a velmi dobře stravitelné. Je bohaté na minerální látky (např. železo a zinek). Vysoký obsah kyseliny linolové působí pozitivně na ochranu kůže, kvalitu srsti a na reprodukční systém. Vnitřnosti pak mají vysoký obsah minerálních látek a vitaminů a naopak nízký obsah tuku.

Soy free

Soy free - sója je výborným zdrojem bílkovin a proto je často používána v krmivech jako náhrada masové složky. Pes je však převážně masožravec a proto je pro něj nezbytná bílkovina živočišná, nikoli rostlinná jako v případě sóji. Mimo jiné bývá sója častým původcem alergických reakcí. Z tohoto důvodu kozervy thePet+ neobsahují sóju ani sójové deriváty.

Složení: 70 % směs: kuřecí srdce, kuřecí maso, kuřecí játra, kuřecí žaludky, kuřecí krky, 28,9 % vývar, 1 % minerály, 0,1 % vaječný prášek

Analytické složky: hrubý protein 10,4 %, hrubý tuk 6 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,3 %, vlhkost 78 %

Výrobce:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Schvalovací identifikační číslo provozu:
 CZ 800335-01
Veterinární schvalovací číslo:
CZ 14579

info@thepetplus.net

Top