For Indoor Cats

Funkční pochoutka s kuřetem pro kočky chované doma


Varianty balení: 80 g

Juka

Juka napomáhá organismu odstraňovat z těla škodliviny, které se rozkládají v tlustém střevě a produkují nežádoucí plyny, přispívá k dobrému trávení a celkové detoxikaci organismu.

Lososový olej

Lososový olej vyrovnává poměr mezi omega 3 a 6 mastnými kyselinami, snižuje hladinu cholesterolu, pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém i správnou funkci ledvin. Umožňuje vstřebávání vitamínů, podporuje zdravou kůži a kvalitní srst a přispívá k celkovému zdraví kočky.

Anti-hairball

Anti-hairball komplex napomáhá snadnějšímu vylučování chlupových bezoárů, tedy smotků chlupů, které se kočkám vytváří v trávicím traktu z chlupů spolykaných při očistě.

Složení: maso (sušené kuřecí maso 30 %, čerstvá vepřová játra, rybí moučka, hydrolyzované vepřové a drůbeží maso a vnitřnosti 6,4 %), drůbeží tuk, rýže, kukuřice, cukrovarské řízky, pšeničné otruby, jablečné výlisky, slepičí vejce, nerozpustná vláknina 1,9 %, minerální látky,  inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae, pivovarské kvasnice, lososový olej 1 %, lněné semeno, kořen čekanky, juka 0,05 %.

Analytické složky: hrubý protein 33,5 %, hrubé oleje a tuky 20 %, hrubá vláknina 4,2 %, hrubý popel 6,1 %.

Výrobce:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Schvalovací identifikační číslo provozu:
 CZ 800335-01
Veterinární schvalovací číslo:
CZ 14579

info@thepetplus.net

Top