Mini

Holistické krmivo bez obilovin s čerstvou zvěřinou a vepřovým pro dospělé psy malých plemen


Varianty balení: 2,8 kg, 12 kg

Zvěřina

Čerstvá zvěřina je výživná, lehce stravitelná surovina, bohatá na bílkoviny, a to při nízkém obsahu tuku. Je zdrojem vitamínu B12 a provitaminu A, minerálních látek, a také nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité jako prevence před nebezpečnými kardiovaskulárními onemocněními.

Černý rybíz

Černý rybíz obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který podporuje imunitu, dále flavonoidy, které vitamín C pomáhají vstřebávat a v neposlední řadě také vitamíny skupiny B, provitamin A a minerály. Pozitivně působí proti stárnutí a podporuje obranyschopnost organismu.

Carnitin

L-carnitin podporuje odbourávání tuku a pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Posiluje a upravuje srdeční výkon a pro srdce slouží jako zdroj energie.

Složení: maso (čerstvé maso 35 % – zvěřina a vepřová játra, sušené maso 18,5 % – krůtí a drůbeží, hydrolyzovaná vepřová játra 3,5 %), brambory, hrášek, drůbeží tuk,  řepná vláknina, tolice vojtěška, pivovarské kvasnice, lněné semeno, výlisky z černého rybízu 1 %, mineráln ílátky, lososový olej, čekankový kořen, kopřiva dvoudomá,  smetánka lékařská, jitrocel kopinatý, juka

Analytické složky: hrubý protein 25,5 %, hrubé oleje a tuky 16,5 %, hrubá vláknina 3,3 %, hrubý popel 7,8 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,9 %

Výrobce:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Schvalovací identifikační číslo provozu:
 CZ 800335-01
Veterinární schvalovací číslo:
CZ 14579

info@thepetplus.net

Top