Salmon & Poultry

Holistické krmivo bez obilovin s čerstvým lososem a drůbežím pro štěňata všech plemen


Varianty balení: 2,8 kg, 12 kg

Losos

čerstvé maso z lososa je zdrojem plnohodnotných bílkovin, tuku s vysokou biologickou hodnotou, vitamínů A, D a skupiny B a minerálních látek - vedle fosforu, fluóru a sodíku je to zejména jód, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy.

DHA

DHA je omega3 nenasycená mastná kyselina důležitá pro správný vývoj mozku a zdravý mentální rozvoj, podporuje lepší koncentraci a paměť, napomáhá správné funkci nervů.

Rozmarýn

Rozmarýn je přírodní antioxidant, který omezuje aktivitu volných radikálů, chrání buňky před jejich poškozením, přispívá k ochraně imunitního systému a preventivně působí proti srdečním onemocněním a infarktu.

Složení: maso (sušené maso 30,5 % – drůbeží a rybí, čerstvé maso z lososa 1,5 %), hrášek, brambory, drůbeží tuk, pivovarské kvasnice, řepná vláknina, lněné semeno, lososový olej 2 %, sušená jablka, tolice vojtěška, minerální látky, kopřiva dvoudomá, smetánka lékařská, jitrocel kopinatý, kořen čekanky, juka.

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubé oleje a tuky 18,5 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 8 %, vápník 1,4 %, fosfor 1 %.

Výrobce:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Schvalovací identifikační číslo provozu:
 CZ 800335-01
Veterinární schvalovací číslo:
CZ 14579

info@thepetplus.net

Top