Venison & Lamb

Holistické krmivo bez obilovin s čerstvou zvěřinou a jehněčím pro dospělé psy


Varianty balení: 2,8 kg, 12 kg

Zvěřina

Čerstvá zvěřina je výživná, lehce stravitelná surovina, bohatá na bílkoviny, a to při nízkém obsahu tuku. Je zdrojem vitamínu B12 a provitaminu A, minerálních látek, a také nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité jako prevence před nebezpečnými kardiovaskulárními onemocněními.

Kopřiva detox

Kopřiva je využívaná pro své čistící, detoxikační a posilující účinky. Působí pozitivně na žaludek a játra, podporuje trávení, vylučování žluči a vyprazdňování střev. Pomáhá oživit metabolismus.

Juka

Juka napomáhá organismu odstraňovat z těla škodliviny, které se rozkládají v tlustém střevě a produkují nežádoucí plyny, přispívá k dobrému trávení a celkové detoxikaci organismu.

Složení: maso (čerstvé maso 25 % – zvěřina a vepřová játra, sušené maso 21 % – drůbeží a jehněčí, hydrolyzovaná vepřová játra 3,5 %), brambory, hrášek, drůbeží tuk, řepná vláknina, sušená jablka, vojtěškové úsušky, minerální látky,pivovarské kvasnice, čekankový kořen, kopřiva dvoudomá 0,1 %, smetánka lékařská, jitrocel kopinatý, juka 0,01 %.

Analytické složky: hrubý protein 24,5 %, hrubé oleje a tuky 15,5 %, hrubá vláknina 3 %,hrubý popel 8 %, vápník 1,5%, fosfor 1%.

Výrobce:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Schvalovací identifikační číslo provozu:
 CZ 800335-01
Veterinární schvalovací číslo:
CZ 14579

info@thepetplus.net

Top